A A
RSS
Principală » 2012 » Septembrie » 5 » Voteazamireasapentrufiulmeu.ro Concurenti Mpfm sezonul 2
11:43:38
Voteazamireasapentrufiulmeu.ro Concurenti Mpfm sezonul 2
Publicitate
Publicitate
Care este site-ul oficial unde pot vota concurentii mireasa pentru fiul meu ai noului sezon ?
Site-ul oficial unde va putetin vota favoritii este www.Voteazamireasapentrufiulmeu.ro

Site-ul voteaza mireasa pentru fiul meu este site-ul unde va puteti vota mama favorita,fata favorita, baietii propusi spre eliminare, puteti vota cuplurile sau ce este in grila din saptamana respectiva.

De ce nu functioneaza site-ul Voteazamireasapentrufiulmeu.Ro?
Site-ul Voteazamireasapentrufiulmeu.ro va poate da erroare, 'Server Busy', nu va faceti griji acest lucru se intampla din motiv ca foarte multa lume a accesat in acelasi timp voteazamireasapentrufiulmeu.ro, ramaneti pe pagina si dati refres(f5) la pagina, pana va puteti conecta.

Din 2,3 incercari ar trebui sa puteti vota.
Pot vota de mai multe ori?
Puteti vota doar o singura data pe zi de pe un ip.



Publicitate
  • Categorie:   / Adăugat de: yce / Tag-uri: mireasa pentru fiul meu noul sezon, unde votam, voteazamireasapentrufiulmeu, voteaza fete, site votare mpfm, voateaza baieti, voteaza, sezonul 2, voateza mama
    Total comentarii : 18671 2 3 ... 181 182 »
    0  
    1861 laura   (26.08.2013 13:46:50)
    va pup lorena si george andreea si alin dar si doamna mirela.

    0  
    1860 Mihaela   (25.08.2013 00:10:36)
    Vreau sa castige Coco si Dragos!Pacat k acum la final s'au despartit.sunt sigura k afara se vor impaca!va tin pumni!va pup!

    0  
    1859 dany   (24.08.2013 13:58:40)
    buna ziua 

    eu nu inteleg cum fuctioneaza procesul de votare pe www.voteazamireasapentrufiulmeu.ro,am votat luni si in zilele urmatoare nu a mai mers sa votez.sa inteleg ca se blocheaza in special pagina de vot pentru a putea face smecherii?sincer imi doresc sa cred ca nu e asa dar anumite probleme tehnice ma face sa ma indoiesc.sustin si votez emilia si cosmin-un baiat de nota 20,din pacate cristina a iesit afara dar oricum ei vor ramane impreuna.dragos si cornelia vor fi impreuna afara,adreea alin,george lorena ,nu stiu daca vor fi impreuna mai mult de un an,dupa terminarea competitiei.

    0  
    1858 pisik   (24.08.2013 00:57:32)
    zaharialacramioara17 aveti in gura numai cuvantul fals oare ati invatzat ce inseamna cuvantul asta?da-ti intr-una cu  << sunt falsi >> dar odata nu ati venit cu ceva demonstrativ dar folosesti sunt falsi.dece sunt falsi ca se iubesc? ca nu intra in polimica cu cei 4 macnifici care se contrazic in cuvintele lor? cocolina voastra care  ce se mai iubesc,ea cu dragos chiar nu realizatzi cita minciuna frustrata au in ei? treziti-va fratzilor la realitate despre ce vb? despre dragost intre ei?
    niciodata nu a fost si nu exista
    decit sigurantza ei ca il poate avea din 2 cuvinte care numai pe alea le stie si le tot foloseste ca despre inteligentza nici nu se pune problema  ca nu este deloc

    0  
    1857 pisik   (24.08.2013 00:50:38)
    doamne lumea asta este legata la ochii ,infocati mai sunteti cred ca nici voi nu credetzi ce vb cei 4 macnidici

    +1  
    1854 zaharialacramioara17   (19.08.2013 16:39:25)
    george si lorena sunt foarte falsi si pe deasupra si pusi pe cearta mereu cauta motive coco si dragos nu va lasati fiti tari cosmin capul sus va urez multa bafta

    0  
    1856 MARIANAV   (23.08.2013 20:44:17)
    Lorena si  George doi  tineri  frumosi care se iubesc si se respecta ! Cornelia sa se grabeasca spre Dragasani , ca o asteapta "'domnul  cu  catelul " ! O certareata , instigatoare , si invidioasa !  Nu  se va ridica niciodata la  nivelul de educatie si  bun simt al  Lorenei !

    +2  
    1853 n83nick   (17.08.2013 19:25:09)
    Este prima data cand scriu aici ... si fac asta numai pentru ca nu pot accepta ca niste clovni ai societatii cum sunt Lorena si George sa vad cum se detaseaza datorita voturilor prostesti ale altora ! Sunt penibili si cred ca datorita lor emisiunea pe viitor va fi lipsita de credibilitate !Daca vor castiga ei competitia emisiunea va trebui sa o redenumiti sa fie ceva de genul : ASA SOACRA  , ASA NORA !                                          Alin si Andreea sunt maturi si chiar daca nu vor avea cu siguranta un viitor impreuna , in emisiune au dat dovada stabilitate si bun simt nu pitiponcareala si prostie !   Pacat de George si Cornelia ca sunt slabi in ultima suta de metri !

    0  
    1855 MARIANAV   (23.08.2013 20:19:47)
    Buna seara !  Frumos exemplu a dat Alin in discutiile purtate cu iubita sa , ca sa nu mai spun de tatal Andreei cu vocabularul sau celebru ! Niste intelectuali care frecventeaza teatrul , opera si privesc la tv. numai emisiuni politice. Si din acest  motiv , Andreea este  mandra de tatal  ei !  Si cred ca si de soacra Luminita , care si-a alintat  fiul , spunandu-i "bou" De  fapt....asa nora....asa soacra !

    +1  
    1852 Anyta   (16.08.2013 09:27:26)
    AS DORII DIN SUFLET SA SE  POATA CITI ACEST MESAJ

    VA ROG FRUMOS !!!

    Buna ziua domna Mirela, sunt un mare FAN al Corneliei si Dragos, dar am o intrebare, ?!....De CE s-a dat exact acel material de ziua lui coco , cand Dragos a spus ca nu are ``Coloana``??????.noua sustinatorilor ni se pare c-am suspicios...atunci cand le e mai bine , apare cate un Material si strica relatia celor doi ...asta nu este o abordare pentru a dezavantaja acest cuplu????.Coco nu mai pune la Suflet ceea CE spune Dragos,poate de multe ori nici el nu vrea sa se interpreteze chiar atat de dramatic ,ceea CE spune , oricum te iubeste extraordinar de mult, de aceea e si foarte gelos,lasa-ti orgoliu deoparte amandoi, iar tu Dragoș mai zambeste din cand in cand ca iti Sta 
    minunat :-).Coco ,Dragos VA iubim si ne-am dorim sa va vedem in finala impreuna......Iar pentru toti cei din casa va urez mult succes ....Dvs. Doamna Mirela sunte-ti o persoana nemaipomenita, si foarte foarte frumoasa .....

    Muti pupici pentru toata lumea de acolo.

    Anna

    -1  
    1851 cisabelcor   (14.08.2013 12:02:26)
    Voi, falsii vedeti falsi in cei care nu sunt . "Sfintii" Alin si Andreea, care sunt strambi, fazi si zaluzi zilnic stau ca si cum au un par infipt in fund, la fel si "sfanta" de Luminita. Aschia nu sare departe de trunchi. 
    Prostitutia la cote maxime are 2 nume: Cornelia si Dragos.
    Singurii la locul lor , cu bun simt si respect sunt doamna Cristina, Lorena, Razvan si Cosmin.
    Ma inclin in fata celor 4 oameni minunati, corecti, buni si deosebiti. 
    Pentru Florentina, desi nu mai e in competitie, ii urez sa se impuste, caci face umbra degeaba pamantului. este atat de mizerabila si infecta, incat nici pleava de pe pamant nu o poate suporta.

    +1  
    1850 sweety   (12.08.2013 14:19:15)
    LORENA SI GEORGE CEI MAI FRUMOSI SI CUMINTI smile

    1-10 11-20 21-30 ... 1801-1810 1811-1812
    Ultimele subiecte discutate pe site:
    Ultimele doua emisiuni difuzate


    Prenume *:
    Email:
    Cod *:


    Cauta pe site

    Si pe.. Google+

    Mpfm Facebook

    Voteaza

  • Despre voturi

  • Fete
    Total răspunsuri: 3

    Baieti
    Total răspunsuri: 4